• Kayışdağı Mahallesi Uslu Caddesi Nusret Sokak No:25 Ataşehir - İstanbul
  • Mail Adresi
    info@evimkoltuk.com
  • Müşteri Hizmetleri 0538 258 08 39
  • İletişime Geç

Kurumsal

Kurumsal


Evim Koltuk Döşeme olarak tecrübeli kadromuzla her türlü koltuk, kanepe, sandalye, berjer ve köşe koltuk çeşidinde döşeme, kaplama, yenileme, tamir hizmeti sunmaktayız.

Çok beğenerek ya da çok zor şartlar altında aldığınız koltuklarınız zamanla kullanıma bağlı olarak eskimeye ve deforme olmaya başlar. Oturma kısmında çökmeler, kumaş ya da deri yüzlerindeki leke ve dökülmeler, ayak ve iskeletinde çatlama, kırılma gibi durumlarla karşılaşırsınız. Tam bu noktada 'siz hayal edin biz gerçekleştirelim.' Tek yapmanız gereken ürünlerinizin fotoğrafını çekip bizimle paylaşmak.

Böylece başka hiçbir yerde olmayan, size özel eşsiz tasarımlarımızla yepyeni koltuklarınıza kavuşun.

Firmamız, nakliye ücreti ödemeksizin İstanbul Bölgesi'nin her noktasında her türlü koltuk çeşidini en iyi şekilde ve belirlenen tarihte uygun maliyetli işçilik fiyatları ile yaşam alanlarınıza sunmanın mutluluğunu ayrıca Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme, Tamir ihtiyaçlarınızda kadromuz, sahip olduğu bilgi birikimini, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. 

Sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip ustalara sahip olmamız başarımızın temelidir. Sektörde en son üretim araç ve ekipmanları takip ederekte başarımızın sürekliliğini sağlamaktayız. Firmamız tüm çalışmalarını bu doğrultuda tasarlamakta ve üretmektedir. Koltuk döşeme çalışmalarımız, sorularınız ve oturma alanlarınızı oluştururken son trend farklı fikirler​ edinmek için blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Koltuk Döşemede Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyiniz

İletişime Geç