• Kayışdağı Mahallesi Uslu Caddesi Nusret Sokak No:25 Ataşehir - İstanbul
  • Mail Adresi
    info@evimkoltuk.com
  • Müşteri Hizmetleri 0538 258 08 39
  • İletişime Geç

Şönil Koltuk Döşeme Kumaşı

Şönil Koltuk Döşeme Kumaşı

Şönil Koltuk Döşeme Kumaşı


Uzun süre kullanıma dayanıklı Şönil Koltuk Döşeme Kumaşı özelikleri nedir, temizliği nasıl yapılır.

 

Kadifemsi ve tüylü yüzeye sahip olan şönil kumaş iplik üzerine katlı lif yerleştirildiğinden  her tarz koltuk modeli için oldukça dayanıklıdır. Dayanıklılığı ile uzun süreli kullanımlar için avantaj sağlar. Çoğunlukla sabit koltuk kaplamalarında kullanılan Şönil Kumaş,  polyester ve pamuktan üretilir. Bir yayın kumaşı delme olasılığı neredeyse yoktur diyebiliriz.  Kadife koltuk kumaşı Kadife, hafif bir ropey görünümüne sahip olabilen şönil ile karşılaştırıldığında genellikle daha yoğun ve pürüzsüz görünür.

Düz şönil kumaşlar mobilya ve diğer kullanım alanlarında hav efekti nedeni ile zengin ve tok bir görünüme sahiptir. Kullanımı yoğun ve hareketli yerlerde tercih edilmesinde bir sorun oluşturmaz.

 

Şönil Döşemelik Kumaş Nasıl Temizlenir ?

Şönil hassas bir kumaştır ve dikkatli kullanılmalıdır üzerine su sıçrarsa lekelenmez, solmaz veya su izleri bırakmaz. Şönil kumaşlı kanepeler düşük nemli bir yöntemle elle kolayca temizlenebilir. Aşırı lekeler veya birikmiş kirler, profesyonel bir döşeme temizleme şirketinin hizmetlerini gerektirir.

Koltuk Döşemede Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyiniz

İletişime Geç