• Kayışdağı Mahallesi Uslu Caddesi Nusret Sokak No:25 Ataşehir - İstanbul
  • Mail Adresi
    info@evimkoltuk.com
  • Müşteri Hizmetleri 0538 258 08 39
  • İletişime Geç

Kanepe Tamir Ve Bakımı - 5382580839

  • Ana Sayfa
  • Kanepe Tamir Ve Bakımı - 5382580839
Kanepe Tamir Ve Bakımı - 5382580839

Kanepe Tamir Ve Bakımı - 5382580839


Eskiyen kanepelerinizi bize verin tadilat, tamirat yaparak yeni tasarımı ile yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklılıkta size yenileyelim.


Kanepelerinizin mevcut halinde sıkıldınız ve bu hali ile kullanmak istemiyor musunuz ? Yenilemeyi istiyor ama fiyatları pahalı mı buluyorsunuz? Mobilyalarınızı firmamıza teslim edin biz yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklılıkta tüm eksikliklerini giderelim. Üstelik satın alınan mobilyanın 4/1' i fiyatına. Ayrıca istediğiniz renk, kumaş ve tarzı kendiniz belirlemiş olacaksınız yani tamamen sizin tasarımınız olacak.


Günümüzde Koltuk Döşeme oldukça popüler bir seçim haline gelmiştir. Bunun en büyük nedeni döşeme işlemi sonucu mobilyanızın size dönüşümü hem oldukça uygun fiyata olması hem de sizin istediğiniz renk ve stilde olmasıdır. Döşeme yaptırmak için kanepenizin büyük hasarlar almış olmasına gerek yoktur. Birçok insan kanepe - koltuk, berjer yeniletmek amacıyla döşeme yaptırmaktadır. Döşeme tasarımları günümüzde meslek haline almıştır. Sizlerde kanepe- koltuk ve berjerlerinizi ustalarımızın ellerine teslim ederek en uygun tasarım ile yeniletebilirsiniz. Avantajlı fiyat seçeneklerimiz zengin kumaş kartelalarımızla her türlü koltuk - kanepe ve mobilya döşeme-yenileme-tamir işlerinize hizmet garantisi güvencesi ile yapmaktayıza. Yenilenmesini istediğiniz mobilyalarınızın fotoğrafını 0538 258 0839 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır.

 

Evim Koltuk olarak değişen her parça için işçilik garanti vermekteyiz. Ücretsiz olarak koltuk - kanepelerinizi adresinizden alıyoruz ve hiçbir ücret talep etmeden teslim ediyoruz. Çoğunlukla kanepe döşeme ve tamiri yaptığımız köşe koltuk takımı, klasik koltuk takımı, çekyat takımı, berjer takımı, kanepe takımı, chester koltuk takımı, josefin, sandalye ve antika koltuk takımıdır. Kalite ve güveni esas aldığımız hizmetler sadece döşeme işleminden ibaret olmamakta firmamız köşe takımları, berjerler ve birçok oturma gurubu ürünlerinin sünger değişimini, tamirini ve döşemesini de yapmaktadır. Bu hizmetlerimiz size yenilediğimiz mobilyanızı teslim etmekle bitmemekte kanepeleriniz teslim edildikten sonra bir hata ya da memnuniyetsizliğiniz durumunda her zaman bizi arayabilir ve ücretsiz servisimizden yararlanabilirsiniz.


 


 

Koltuk Döşemede Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyiniz

İletişime Geç